Per 5000 euro je e imja! Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet për një natë: Ja cpo ndodh me bukuroshen (Foto)

Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shan tazhuese.

Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht të gjitha mesazhet që shkruhen nga meshkujt të ndryshëm ku i ofrojne me mijera euro për një natë.

“Sa lek pate natën nëse sgaboja 5000 apo..” shkruan një person të cilin më pas Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit.

“Qa bane, 10000 euro per 1 nat a prano” shkruan një tjetër person. Modelja nuk e ka lënë me kaq por i drejtohet personit që shkroi duke i thënë: “Të jap 20, më jep mamin e motrën tënde o gomar”.
Madje, modelja tregon se persona të ndryshëm përdorin identitetin e saj duke sajuar biseda që s’janë të vërteta.

Kejvina shprehet se për sa kohë të jetë gjallë, s’do të lejojë askënd të shkelë mbi dinjitetin e saj, teksa shkruan e rev oltuar:

“Fakti që je një mizë dhe mizat dihet çfarë hanë dhe ku rrinë, nuk do të thotë që unë të të lejoj ty të përdorësh emrin tim për disa followesa ose klikime lajmesh, Ekziston një program që quhet “Prankgram”, që mund të huazojë identitetin për pak çaste me qëllime ke qdashëse, por të papërfillshme nga një njeri që ka 2 pare mend për të kuptuar që ato mesazhe dhe fotot janë më fake se personi që qëndron mbrapa tyre.

Nqs ndonjë njeri zotëron mesazhe ose fakte disk riminuese kundrejt meje, ju ftoj të gjeni një punë më të mirë për të bërë sepse Kejvina Kthella nuk bën pa zare as shitje as blerje. Çdo gjë që kam arritur, e kam arritur me zotësinë time dhe kush më njeh e di këtë gjë. Doja ta sqaroja sepse shoh që abu zohet së tepërmi me femrat shqiptare dhe i kategorizojnë ato si sende që mund të blihen dhe shiten. Unë për sa kohë të jem gjallë, s’do t’i lejoj dhe s’kam për t’i lejuar këto vemje të ngrejnë krye mbi dinjitetin tim.”-shkruan Kejvina.

“Arsyeja pse mora mundimin me ju kthy përgjigje është për respektin dhe dashurinë që kam ndaj njerëzve që më rrethojnë. Mendoj se ju detyrohem t’ju them të vërtetën fa tkeqe që njerëzit nuk janë aspak dashamirës në Shqipëri dhe bëjnë çdo gjë që të ulin imazhin e një vajze të re që mundohet me mish e me shpirt të eci përpara në jetë, pavarësisht gabimeve që mund të bëjmë gjatë rrugëtimit jetësor.

Gabimet janë njerëzore, jo-njerëzore janë kë rcënimet, urr ejtja dhe shp ifja e vazhdueshme që i bëhet femrave shqiptare.

Doja shumë t’jua ktheja në të njëjtën monedhë, por drejtësia më e madhe është fatk eqësia që juve jeni këto që jeni dhe unë jam kjo që jam. Krenare dhe e pamposhtur ndaj çdo lloj njeriu që përpiqet t’më cënojë. Hera e fundit që merrem me ju!”- përfundon modelja.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*