Plas serish gr.ushti per Stresin dhe Noizyn! Stresi perfundon ne polici, reagimi befasues i reperit (Video)

Dy ditë më parë reperi Mato Lale së bashku me shokun e tij janë bërë bërë pjesë e një sh.erri, dhe për pasojë kanë përfunduar në spital. Pas she.rrit ata kanë denoncuar reperin e njohur Stresin së bashku me shokët e tij.

Ka qenë vetë Stresi që e ka bërë me dije gjithë këtë histori nëpërmjet një videoje live në Instagram. Arkimedi sapo kishte dalë nga komisariati i policisë pasi ishte denoncuar nga Mato Lale dhe shoku i tij.

Reperi ka shpjeguar se kanë qenë policët që kanë shkuar tek shtëpia e tyre dhe i thirrën për të deklaruar.

“Sa dola nga komisariati. Po presim çunat e tjerë. Paskan bërë denoncime për ne. Me bo denoncim fantazëm nuk kam parë. Nuk e ka fajin as komisariati, por e kanë fajin njerëzit. I rr.ef mileti dhe vjen më kapin mua. I kanë rr.ahur keq këta që quhen repera, që unë 12 vjet si kam njohur në rep, e tani duhet të vijnë tek unë, tek lagjia e Arkimendit”, është shprehur Stresi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*