Po kryenin marrëdhënie in.time poshtë urës, çifti përfundon në…(Foto)

Një çift në Itali janë kapur m.at duke kryer marrdhënie se.ksuale poshtë urës ‘Ponte di Calatrava’ në Venecia. Ata janë fotografuar nga qytetarët të cilët më pas i kanë denoncuar në polici.

Kur mbërritën këta në fundit ata ishin ende gjysmë të zhv.eshur. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, ndërkohe që zona në urën ‘Ponte di ‘Calatrava’ është mjaft e frekuntuar nga turistët. Më pas u çifti u shoqërua në polici ku do të përballen me akuzën e veprimeve të tu.rpshme në publik. Sipas mediave vendase çifti ishte italian dhe të dy nga 36 vjeç.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*