Rritja e rasteve me koronavirus në Shqipëri, Manastirliu jep mesazhin e fu qishëm për qytetarët

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliut u ka bërë thirrje qytetarëve të rrisin përgjegjësinë individuale për të kufizuar përhapjen e virusit të rre zikshëm.

Mesazhi i Manastirliut

‼️Përhapja e #COVID19 mund të frenohet vetëm me kujdes çdo ditë, duke respektuar rregullat???????? Është koha për përgjegjësi individuale, ku secili mund të bëjë pjesën e tij për të kufizuar përhapjen e vir usit të rre zikshëm.

↔️Ruani distancën dhe kurdo kur kjo nuk është e mundur ????mbani maskë!

#RuaniShëndetin

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*