Sa qenka rritur, Alketa Vejsiu publikon vajzen e saj per here te pare (Foto)

Fëmijët dhe bashkëshorti i Alketës kanë qenë deri më tani “mister” për shqiptarët.

Lart e poshtë janë marrë grimca informacionesh, por vetë moderatorja ka zgjedhur gjithmonë ti mbajë në privatësi të plotë.

Së fundmi Alketa ka publikuar në InstaStory një video ku e bioja duket fare pak, dhe shkruan:

“Mama Keta puthe vajzën tënde! Vajza më e bukur, e zgjuar dhe e mrekullueshme që mund të kisha!”.

Familja është me pushime në jug të vendit ku moderatorja ka ndarë mjaft pamje mahnitëse./albeu.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*