Cilesohet si “Ylli i bukurise ne politike’, nuk e besoni sa vjeç mbush sot Grida Duma

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka rënë gjithmonë në sy për stilin e veçantë të veshjes dhe tiparet e ëmbla të fytyrës.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj, e cila mbush 43-vjeç. Nuk dihet nëse ish-deputetja demokrate këtë ditë të veçantë do ta kalojë me miqtë duke marrë parasysh se ndodhemi në kohë pandemie dhe festat janë të ndaluara.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*