Sh.erri i Mihal Kokëdhimës me spanjollet, Arian Çani del nga b.inaret: Ishte vi.ktimë, ja cfare i bene!

Në emisionin Zonë e Lirë, i drejtuar nga Arian Çani, sot po flitej për turizmin në Shqipëri.

Pas shumë diskutimeve, vëmendjen e mori inci.denti i ndodhur nga Mihal Kokëdhima, verën e shkuar, ku ai su.lmoi disa turistë spanjollë, vetëm sepse ata nuk pëlqyen shërbimin.

Videoja e Kokëdhimës, mbi kofanon e makinës së turistëve, pushtoi mediat dhe ai u d.ënua.

Mirëpo mesa duket, Arian Çani, sot ka dalë pro Kokëdhimës. Ai ka thënë se Mihali po u kërkonte një shpjegim turistëve se pse po iknin pa paguar.

Çani tha:

Mos u nis nga ajo që ke parë mbi kofano. Ai i shk.reti u doli para dhe u tha pse ikni pa paguar. Ata i dhanë shpejtësi makinës, ata nuk ndaluan dhe ky hipi sipër i shkreti, Mihali është vi.ktimë. Spanjolli shkoi atje dhe nuk pagoi katër peshk, vete ky tjetri dhe e sh.qeu lokalin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*