Shpejtesi vr.astare, Rezarta Shkurta ‘fluturon’ në autostradë me mjetin e saj, shkel hapur rregullat

Rezarta Shkurta, e cila njihet në showbizin shqiptar për karrierën në muzikë dhe për martesën me Ermal Hoxhën, nipin e ish-diktatorit, ka shkelur hapur rregullat e qarkullimit rrugor.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instastory, në profilin e saj, një video ku shihet se po udhëton me makinën e saj në autostradë.

Destinacioni i Rezartës nuk bëhet me dije nga ajo, por ajo që bie në sy është fakti që po udhëton me një shpejtësi të çmendur.

Siç shihet dhe nga pamjet, Rezarta po ‘fluturon’ me një shpejtësi prej 180 km/h, pa llogaritur pasojat e këtij veprimi, vënien e jetës së saj në rr ezik apo edhe të qytetarëve të tjerë që udhëtojnë paralelisht Shkurtës, në mjetet e tyre.

Ditët e fundit, Policia e Shtetit sjell informacione zyrtare, të shoqëruara me video teksa tregpn se me dorë të hekurt janë vendosur gj oba dhe janë hequr leje drejtimi. Sicc duket, Rezarta Shkurtën, nuk e ka kapur ende radari.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*