Shqipëria shkundet nga Termeti, Blendi Fevziu në p.anik: Tërmet, tërmet! Klodiana Lala ben reagimin e papritur

Gazetarja Klodiana Lala dhe moderatori Blendi Fevziu kanë ndjerë tërmetin e ndodhur mbrëmjen e sotme në mes të detit Adriatik.

Teksa Lala po fliste për krimin e ndodhur në Laç, pikërishë në ato momente toka është lëkundur, duke shkaktuat panik tek moderatori. Ndryshe nga Fevziu, Lala e ka marrë me sportivitet lëkundjen, duke u shprehur se ishte e vetmja gjë që mungonte.

PJESË NGA BISEDA NË STUDIO:

Blendi Fevziu: Tërmet! Pak tërmet!

Klodiana Lala: Të bjeri dhe tërmeti

Blendi Fevziu: Nuk prish punë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*