Si i ndryshoi jeta Elvana Gjatës, nga vajzë e embel e Florit, në një femër qe rri me kri.minele që as miqtë e saj nuk e njohin me

Ajo padyshim është një ndër ato personazhe qe prej vitesh kanë arritur një sukses në ngritje dhe kanë marre përherë vëmendje dhe konfirmimin e publikut për materialet muzikore.

E bukur dhe e talentuar, Elvana Gjata ka qenë një ikonë në muzikë dhe është cilësuar si një ndër të paktat femra në muzike, që marrin meritat me zërin dhe përformancat dhe jo me lakuriqësinë.

Por siç e kanë vënë re edhe fansat e saj, kohët e fundit bukuroshja brune ka nisur ta ekspozojë ca si shumë trupin…. të bukur patjetër, por për sytë e publikut të paparë më pare ne këtë farë feje.

Ajo u perfol per problemet e medha me te dashurin e saj ku nje person vdiq ne Bllok, Thuhet se ajo e la Florin pikerisht per Ervin Maten, milionerin qe i dha te gjitha, nga ajo dite jeta e Elvanes ka ndryshuar 100 %

Megjithatë, pavarësisht ngjarjeve të fundit, duhet pranuar se ajo është një ndër këngëtaret më te mira dhe të dashura.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*