“Si jeton nana pa ty”/ Shkodra ‘mb.ytet’ në l.ot pas v.rasjes së Gledis Krajës, komenti ku Sebastian Smakaj e quan ‘bishë’ vi.ktimën që i vëllai Stjuarti i m.ori jetën

Miq e familjarë kanë shprehur dhi.mbjen që ndjejnë për vd.ekjen e 23-vjeçarit Gleids Kraja, të cilit ja mo.ri jetën një pl.umb, ga.bimisht. Përmes komenteve, që kanë lënë poshtë fotove të të riut, ata shkruajnë dhe urojnë që familja e Krajës të ketë forcë të majftueshme për të përballuar këtë dh.imbje të madhe.

“Qofsh i xhenetit allahu tpast afer vedit. Ngushellime familjarve,”- shkruan dikush.

“Allahu te me.shiroft qofsh i xhenetit firdeus Allahu ju dhasht saber dhe forc familjareve ta perballojn kte dhi.mbje te madhe qe ska fjal qe e pershkrun ne lule te rinis djali si pllumb tu rrit per dit me k.alb dheu shum shum e rand por te Allahut jemi dhe tek aj do te kthehemi,”- shkruan një tjetër.

“Paq Rahmetet e Allahut. Ngushellime familjes,”– vijon dikush më tej.

“Ngushellime familjes,qofte i xhenetit,”– shkruan edhe dikush.

“Qofsh I xhehnetit e zoti I dhashte force Adit e Hetit me e perballu ket humbje😭😭😭oh çfare djalit 😭😭 si jeton nana pa ty😭😭😭,”– vijon dikush tjetër.

“Qoft i xhehnetit e zoti e forcoft familjen . Ngushellime,”- shkruan dhe një tjetër.

Ndërkohë, në mesin e fotove të Gledis Krajës, spikat edhe një koment i bërë nga vëllai i personit që e v.rau, aks.identalisht. Sebastian Smakaj, vëllai i Stjuart Smakajt, miku i vi.ktimës që shkrepi aut.omatikun dhe vr.au Krajën, shkruan se Gledisi ka dalë për ‘MarshAllah’.

“Mashaallah o bish,”- shkruan Sebastiani.

“Falimnres ma bish,”- ia kthen Kraja, fjalë këto që konfirmojnë marrëdhënien miqësore mes të rinjve.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*