“Sofia” e Arian Çanit, u zh duk tre vite më parë, ç’ka ndodhur sot me bukuroshen bjonde

Kush e ka parë emisionin Zonë e Lirë të Arian Çanit, sigurisht që ka njohur edhe Sofinë e tij.

Dhe e mbani mend Rominën?

Romina Alku ishte ndër vajzat e para që qëndronte si velinë krah moderatorit Arian Çani në emision. Ajo u largua nga ekrani, por për një kohë të gjatë, bukuroshja bionde u largua dhe nga rrjetet sociale.

Postimi i saj i fundit në Instagram datonte më 17 tetor të viti 2017. Në foton e postuar pak minuta më parë ajo duket krah partnerit të saj dhe si gjithmonë shumë tërheqëse.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*