Sot i tërhequr nga jeta publike dhe burri i Rudines, do u befasoje Mark Frroku cbente 10 vite më parë (FOTO)

Mark Frroku është ish-deputeti, i cili vu ajti dë nimin në bu.rg për një krim të kryer në Belgjikë shumë vite më parë, tani ai ka dalë nga jeta politike, por edhe publike, ndonese kohet e fundit qe pas lidhjes me Rudina Dembacajn kjo e fundit e ka perfshire ne showbiz, Bisneset iu ecin mjaft mire,

Rreth 10 vite më parë, paparazzi e ka fotografuar Mark Frrokun, asokohe i panjohur, në inaugurimin e një palestre, e cila ishte organizuar si një festë e madhe me të rinj që pinin dhe kërcenin, sipas Panorama.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*