T.radhtoi dashurine/ E lidhur me Hekuran Billën prej 2 vitesh! Si e d.orëzoi e dashura 26 vjecare në më.shirë të hasmit 40-vjeçarin

Vr asja e Billës, detaje të reja për arr estimin e Adjola Lakra. Adjola Lakra ka pasur lidhje prej më shumë se 2 vitesh me Billën. Viktor Marku dhe Sebastiano Mali e kanë ndjekur prej shumë kohësh Billën, ndërsa kanë mësuar se ai shoqërohej me Adiola Lakrën, të cilën kanë filluar ta ndjekin më vonë.

Adjola Lakra sipas burimeve mësohet se 26-vjeçarja ka marrë në telefon Billën për ta takuar e ku dyshohet se ky i fundit ka qenë nisur drejt vendit të caktuar nga telefonata për t’u takuar.

Dyshohet se Lakra është përdorur sI karrem për të nxjerrë në pritë Billën, që u ekz ekutua në mënyrë ma fioze e që deri më tani për ngjarjen janë shoqëruar 3 persona.

Burime bëjnë me dije se Pòlicia ka ndaluar shtetasen Adjola Lakra, e cila dys hohet se ka ndihmuar shtetasit Viktor Marku dhe Sebastian Mali, në ditën kur ndodhi ate ntati.

Sipas bluve kjo shtetase dyshohet se “është bashkëpunëtore në vr ásjen e shtetasit H. B., së bashku me shtetasin V. M. (vëllai i shtetasit P. M., i cili është vr árë në vitin 2006, në Angli, nga shtetasi H. B.) dhe shtetasin S. M. (nipi i shtetasit P. M)”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*