Të gjithë flasin për Luanën, por Xhensila Myrtezaj “bën kërdinë” me operacionet, nuk do e njihni si ka qene (Foto)

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare: Bukuri, vokal dhe një bashkëshort që e katapultoi në botën e showbizzit.

Kohët e fundit ka ‘plasur edhe pasuri e madhe’, aq sa dhe vetë Xhensila nuk e ‘di nga i burojnë’.

Gjithsesi, po të shohësh fotot e vjetra të saj, del që jo gjithmonë ka qenë e tillë dhe se ndryshimi ndër vite i këngëtares është drastik.
Në disa fotografi të vjetra të Xhensilës vërehet ndryshimi i madh i saj, krahasuar me tani dhe këtë padyshim që e ka arritur falë operacioneve plastike.

Buzët, mollëzat, hunda dhe vetullat kanë bërë që ajo sot të duket thuajse tjetër person.

Por, Xhensila ka qenë aq e mençur sa ndërhyrjet t’i bëjë në mënyrë shumë minimaliste dhe të mos vihen re, ndryshe nga Luana që me siguri, ka harruar si ka qenë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*