Te rinjte shqiptar nuk durojne dot, filmohen gjatë s.eksit të shf.renuar në plazh (Video)

Një ngjarje e tu.rpshme ka mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA.

Dy të rinj në plazhin e Lukovës, në Vlorë, nuk kanë duruar dot dhe fillojnë të kryejnë marrëdh.ënie se.ksuale.

Videoja është dërguar nga një qytetar, i cili shprehet se në plazh kishte edhe persona të tjerë.

Nuk është hera e parë që të tilla ngjarje kapen në bregdetet shqiptare.

Ndoshta izolimi prej më shumë se dy muajsh mund të sjellë që këto pamje të bëhen edhe më të shpeshta.

Qytetari shprehet:

Pershendetje live ne lukov. Si skan turp kta njerez ne mes te plazhit e te njerzve postojeni anonim.+

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*