Tha se prindërit nuk diten ta ruanin/ Xhaxhai i 10 vjecarit mesazh Gonxhes: Këlysh k*ve, sa të jem gjallë s’e harroj çfarë shkruajte

Ditën e sotme Drejtori i Transportit Rrugor, Blendi Gonxhe ka sho kuar me deklaratën e tij përmes një statusi në Facebook ku thoshte se fëmija që h umbi jetën në Kakavijë i pr eu rrugën ambulancës dhe se nëse prindërit do ishin më të kujdesshëm do e kishin mbrojtur.

Një deklaratë e tillë zemëroi anë e mbanë opinionin publik ndërsa komentuesit e zemëruar e sul muan me sh arje dhe fy erje.

Lidhur me këtë status të tijin ka reaguar edhe një person shumë i afërt me vogëlushin Samuel i cili tregon për JOQ Albania se fëmija ishte nipi i tij dhe se për këtë gjë i ka shkruar një mesazh në Facebook Blendio Gonxhes të cilit me të drejtë i thotë se fajin për ngjarjen e rëndë e ka ambulanca e cila drejtohej nga njerëz që s’kanë kompetencë për të drejtuar mjete.

Ai 10 vjecari është nipi im si sditkemi ne te ruajme djalin por jane ata zagaret tuaj qe sdine te ecin me autoambulance se nuk kane kualifikimin e duhur

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*