Tregimi befasues: Si i ‘rropa’ nga lekët tre burra të martuar pasi rrita masën e gjok***

Katie Star, 33 vjeçe, ka treguar aventurat e saj, pasi me një operacion rriti numrin e gjok**ve. Modelja nga Newcastle i Anglisë, ka treguar për mediat vendase se, ndërhyrja kirurgjikale i hapi një derë të re.

Ajo tha para operacionit, dilte me disa burra, por synonte që të kishte të dashur të pasur. Mendoi se gjok**t me përmasa më të mëdha do e ndihmonin. Dhe vendosi të kryejë ndërhyrjen.

Më pas, përditësoi profilin në një sajt takimesh, shkruan Shkodranews.

Pas kësaj, ajo tregoi se ka bërë pushime të mahnitshme në Marbella, Algarve dhe Ibiza, me shpenzimet e 3 të dashurve të saj, të gjithë burra të martuar.

Duke përshkruar një nga të dashurit e saj, një biznesmen klubesh nate e pronash, modelja tha: “Ai është i martuar, në moshën 50 vjeçe, me tre fëmijë të rritur. Ai e do gruan e tij, por ai ka një marsh më të lartë s*ksuale se ajo dhe bashkëshortja bën një sy qorr për këtë. Ai hedh sytë nga disa gra si unë dhe unë jam OK me këtë. Ai ka një banesë të bukur në Marbella dhe ne shkojmë atje disa herë në vit për s*ks dhe argëtim. Të gjithë atje e njohin dhe qeshin për faktin se ai shkon me nga një vajzë të ndryshme sa herë që e viziton banesën”, shkruan Shkodranews.

Christian Grant, një zëdhënës i faqes së internetit për takimet, tha: “Katie është një nga gratë më të njohura në këtë faqe interneti dhe tregon se ndryshimet e vogla në një profil mund të bëjnë një ndryshim të madh në suksesin në takime”. /Shkodranews/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*