U largua apo jo nga Portokallia? Xhemi Shehut i nxjerr Arbana të pal.arat, ja çfarë u zb.ulua

Moderatorja e njohur, Xhemi Shehu, nuk do të jetë më pjesë e “Portokallisë” në sezonin e ri.

Pas një komenti në Instagram nga Xhemi, askush nuk kishte më dyshime për këtë gjë.

Në një foto të postuar nga mikja e saj, Arbana Osmani, Xhemi është pyetur nëse lajmi i largimit është i vërtetë apo jo dhe përgjigja e saj ishte “PO”.

Por, duket se diskutimet në lidhje me largimin e saj do të vazhdojnë, pasi ka qenë përsëri Arbana Osmani, ajo që ka ngritur dyshime.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, Osmani shkruan: “Po, kjo thotë që ka ik nga Topi, por sipas meje më shumë ka ikur nga trutë”.

Përfundimisht, duket se do ta zbulojmë në fillimin e sezonit të ri të “Portokallisë” nëse Xhemi do të jetë apo jo pjesë e spektaklit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*