U nda nga Eros Grezda/ Oriola Marashi e zevendeson menjehere, me ke po i kalon pushimet bukuroshja (Foto)

Pak ditë më parë në mediat rozë u përfol se Oriola Marashi dhe Eros Grezda i kanë dhënë fu nd marrëdhënies së tyre pasi çifti nuk ndiqen më në rrjetet sociale.

Bukuroshja së fundi ka ndezur Instagramin teksa ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet se ksi me bi kini.

Të gjithë u bënë kuriozë se kush e shoqëron bukuroshen shqiptare në pushimet e saj dhe është mikesha e saj më e mirë, Kejvina Kthella.

Nga fotot dhe videot e publikuara në Instastory dy bukuroshet shfaqen nga i njëjti vend dhe së fundi duket se kanë pushuar në Shëngjin.

Kujtojmë se të dyja modelet kanë qenë të komentuara pafund kohët e fundit në mediat rozë përsa i përket jetës private.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*