U zh duk pasi u martua me pronaren e Top Channel, rikthehet Ledion Lico, nuk do ta njihni fare (Foto)

Moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediave jetën e tij private.

Edhe pse ka një llogari në Instagram, Ledioni nuk poston kurrë asgjë dhe të vetmet raste që e shohim janë kur Sara apo Lori ndajnë tek tuk ndonjë foto me të.

Sot, Sara Hoxha ndau me ndjekësit e saj një foto të rrallë me partnerin, i cili paska ndryshuar sërish look.

Duket se Ledioni i është rikthyer pamjes së dikurshme dhe ka zgjatur flokët, siç mund ta shohim në pozën pranë Sarës.

Lart e poshtë po përflitet se këtë shtator, drejtimin e “Top Channel” do ta marrë Ledion Liço, pasi Ben Blushi të lërë vendin e tij.

Megjithatë, kjo mbetet ende për t’u vërtetuar në vijim

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*