“Unë do t’ju tregoj se si u vetv ra Anisa”, Klodiana Lala nxjerr detajet e renda nga dë shmia e Blerta Josifit

Gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur detaje nga dëshmia e Blerta Josifit, anëtares së mbijetuar e familjes Josifi që solli horrorin në Kombinat. E ftuar në studion e “Opinion”, Lala tha se nuk mund të mbetet i gjithë hetimi në duart e Blertës.

Lala shtoi më tej se Blerta ka premtuar se do të tregojë se si është larguar motra e saj Anisa Josifi nga kjo botë, por në një tjetër moment.

Pjesë nga biseda në studio

Klodiana Lala: Nuk mund të ngelet gjithçka në duart e fjalës së Blertës….Ajo ka thënë se do flasë, por ka thënë se nuk është ky momenti…’Unë do t’ju tregoj se si e humbëm Anisën, por nuk është ky momenti’, ka thënë Blerta dhe…

Blendi Fevziu: Varet a është mirëmendërisht ajo…

Klodiana Lala: Por nuk ka lidhje, nuk është gjithçka në dorën e Blertës. Ne nuk kemi një regjistrim të të gjitha sekteve.

Blendi Fevziu: Por është ilegal pra, nuk mund të shkojë të regjistrohet atje ai. S’e bën dot.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*