Valbona Selimllari nuk di te plaket, por do ngelni te mahnitur nga bukuria e vajzes se saj (Foto)

Nuk e poston shpesh, për të mos thënë kurrë, sepse Valbona Selimllari e ruan me fanatizëm identitetin e vajzës së vogël e po ashtu të dy djemve.

Por, së fundmi Valbona ka publikuar një foto me të voglën e saj nga makina dhe duhet pranuar se duket shumë e bukur.

Me gjasë kur të rritet Vivien do të jetë edhe më e bukur se Valbona nëse i referohemi tipareve të saj që tani.

Ish-Missi është një ikonë e bukurisë, për të cilën mosha nuk do të thotë asgjë dhe vazhdon të ruajë të njëjtin nur ashtu sikurse ditën që u shpall Miss.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*