Vrasësi ishte brenda në makinë me të, si u ekz ekutua brenda ‘X6’ Hekuran Billa ne mes te Tiranes pak para se te takonte motren

Dosja.al publikon detaje të tjera lidhur me vr asjen e 40-vjeçarit, Hekuran Billa në zonën e Komunës së Parisit. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se 40-vjeçari në momentin e ate ntatit ka qënë në makinë bashkë me autorin e vr asjes së tij. Ky detaj tregon se vi ktima njihej me autorin. Hekurani po shkonte te vizitonte motren, keshtu te pakten thone informacionet pasi ngjarja ndodhi 200 metra larg vendit te saj te punes

Pasi e ka që lluar me pl umba dhe makina është përpl asur me dy mjete të tjera. Pikërisht në këtë moment, autori është larguar duke përfituar nga rrëmuja e shkaktuar prej aks identit.

Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme pranë qendrës Kristal në Tiranë. 40-vjeçari u v ra teksa po udhëtonte me makinën e tij, mjeti i llojit “BMW X6”. Nuk dihe ende motivet për këtë ngjarje të rëndë, por bazuar në të shkuarën e 40-vjeçarit, dyshohet se një prej shkaqeve mund të jenë pazaret e dr ogës, ose vra sja që ka kryer para 12 vitesh.

Hekuran Billa është i përfshirë në tra fikun e dr ogës në Angli dhe në rrjetin e pro stitucionit. Në vitin 2008 ai ka ekz ekutuar me ar më zj arri personin e identifikuar si Prel Marku, ngjarje për të cilën ishte dën uar me b urg të përjetshëm.

Ai

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*