Xhemi Shehu prezanton mamane, por e habitshme se sa shume …(Foto)

Moderatorja Xhemi Shehu në të shumtën e rasteve është treguar e rrezervuar përsa i përket jetës së saj private. Në rrjetet sociale madje nuk ka asnjë foto me bashkëshortin dhe shumë rrallë me ndonjë prej vogëlushëve të saj.

Por tashmë ajo ka “thyer rregullin” dhe ka publikuar në ‘Instastory’ një video ku duket nëna e saj që e shoqëron në palestër.

Si mendoni, a ngjajnë?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*