Nuk do e njihni! Ja si dukej Shqipe e “Perputhen” disa vite me pare!

Pavaresisht se shume personazhe i urrejme ose i kemi shume qejf ne prap jemi kurioze per dicka te perbashket: si kane qene ata vite me pare. Si dukeshin, a kane bere operacione, a kane ndryshuar?- jane disa prej pyetjeve qe kemi.

Nisur nga kjo ne kemi vendosur tu tregojme si dukej Shqipe e “Perputhen” disa vite me pare. Nje 20 vjecare, e lumtur dhe e qeshur ndryshe nga Shqipe qe ka treguar veten ne Perputhen.

Ajo i ka publikuar keto foto ne Insta Story dhe nje ndryshim i madh vihet edhe tek ngjyra e flokve. Gjithesesi tani jepni ju mendimin tuaj me mire Shqipja si tani apo si atehere.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*